Duris ladu suletud(meeskond puhkab) 29.05.-05.06. Kõik tellimused tellitud sellel ajavahemikul väljastatakse alates 06.06.

Ostuabi

 1. Toodete tellimiseks valige sobiv toode ja vajuge nupule “Lisa korvi”. Ostukorvi (paremal üleval) sisu on nähtav, kui vajutate selle peale.
 2. Kui tooted valitud, sisenege ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval olevale ostukorvile. Ostukorvi lehel on näha kõik valitud tooted. Siin saab muuta toodete koguseid ja vajadusel eemaldada toode ostukorvist. Lisaks on võimalus kasutada ka allahindluskoodi, kui see on olemas.
 3. Kui tooted on valitud, sisenege tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Vormista tellimus“.
 4. Tellimust vormistamiseks täitke vajalikud aadressväljad ja valige sobiv tarne- ja makseviis.
 5. Vajutades „Esita tellimus“ suunatakse Teid valitud panga lehele ning peale tellimuse eest tasumist vajutage kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.
 6. Tellimus on esitatud ja selle kinnitus saadetakse Teile e-postiga.

PANGALINGID

Duris.ee lehel on Swedbank, SEB, LHV, Coop pank pangalingid.

Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

KREDIITKAARDID

Duris.ee aktsepteerib Visa (Verified by Visa) ja Mastercardi (Securecode) krediitkaarte. Makse sooritamiseks on vaja sisestada vaid pangakaardi andmed.

ÜLEKANDEGA

Teile saadetakse e-mailile arve, mille tasumisel väljastame tellimuse.

MA SAAN PAKI KÄTTE 1-3 PÄEVAGA?

Kui esitasid tellimuse E-R hiljemalt kell 15.00, läheb pakk teele samal päeval ning järgmis(t)el päeval võid oodata juba SMSi. Hilisemad tellimused postitame järgmisel päeval ning siis jõuab pakk ühe päeva võrra hiljem. Kui esitasid tellimuse reedel peale kella 15.00 või laupäeval/pühapäeval, siis alustab tellimus oma teekonda Sinu poole esmaspäeval.

ITELLA SMARTPOST PAKIAUTOMAAT

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

DPD PICKUP PAKIAUTOMAAT VÕI PAKIPOOD

Paki saabumisest teavitatakse teid SMS teel, milles on toodud paki kättesaamiseks vajalik PIN-koodi.

TASUTA TRANSPORT

Tasuta transport pakiautomaati kehtib tellimustele, mille summa ületab 50€.
Tasuta transport kulleriga kehtib tellimustele, mille summa ületab 100€.

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Vastavalt seadusele ei ole Tarbijal taganemise õigust kaubale, mida ei saa selle olemuse tõttu tagastada.
Muu hulgas ei kuulu tagastamisele avatud pakendiga kosmeetikatooted ja parfüümid.

Kauba tagastamiseks tuleb Tarbijal esitada Kauba ostust taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile orders@duris.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kui soovite kaks või enam tellimust tagastada Duris.ee’ le ühe pakiga, peab vastavasisuline vabas vormis avaldus sisalduma orders@duris.ee’ le edastatavas kauba ostust taganemise avalduses.

Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Kauba tagastamisel tuleb kinni pidada järgmistest tingimustest:

 • tagastatav kaup peab olema korralikus tootja originaalpakendis;
 • toode peab olema rikkumata;
 • kaup peab olema kasutamata ja säilitanud oma kaubandusliku välimuse – vigastamata etiketid, rebimata kaitsekiled jm;
 • tagastatav kaup peab moodustama samasuguse komplekti nagu ostja selle sai;
 • tagastatavad tooted panna täiendavalt kaitsepakendisse (transportimiseks), nt karpi või ümbrikusse.

 

Saadetises peavad olema: tooted (etikettidega ja originaalpakendis) ja varasemalt e-posti aadressile orders@duris.ee edastatud Kauba ostust taganemise avaldus.

Duris.ee’ le kauba tagastamisel on tagastamistasu 4 eurot. Kauba tagastamise tasu arvestatakse maha Tarbijale tagastatavast rahasummast.

Duris.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, v.a tagastamistasu 4 eurot.

Ostukorvi uuendamine...
 • Ostukorvis ei ole tooteid.